Výstava "Verejný priestor 2014" 

"Úprava areálu plavárne na sídlisku Mazorník v Brezne a predstavenie výberu z prác ateliéru......"

 

Interiér radového rodinného domu v Prahe

"Knižnica, ako dominantný prvok interiéru, vytvorí prirodzený predel medzi jednotlivými zonami priestoru (príprava jedla, stolovanie, zábava, relaxovanie) a zároveň členenie rešpektuje prirodzené trasovanie pohybu v priestore na základe rozmiestnenia okien a dverí. Výmalba priestoru by mala byť jednotná- biela, doplnená jediným kusom mobiliáru na mieru - knižnicou v jemnom pastelovom odtieni, alebo výrazný, aby dodal akcent a dominantnost celému priestoru. Ostatný mobiliár ako pohovka, stoly sa farebne doladil k celému farebnému konceptu - šedá, biela, oriešková, prípadne doplnky vo výraznejšej farbe..."

 

Kompletný interiér bytu vo Valaskej 

"Pôvodná dispozícia priestranného 3 izbového bytu bola upravená aby vznikol kvalitnejší a užívateľsky príjemnejší priestor pre jeho nových užívateľov a poskytol im dostatok priestoru pre pohodlné bývanie s nádychom starých čias  v novom šate.................."

 

Návrh a realizácia interiéru Hamuliakovo 2012-2013

"Vytvorenie oddychovej a pracovnej zóny oddelením pomocou knižnice ako deliaceho prvku a zjednotenie celého interiéru pomocou farieb a materiálov bolo hlavným kritériom pri tvorbe tohto návrhu.................."

 

Výstavný stánok f. ForDom s.r.o., na Coneco a DomExpo 

"Prezentácia spoločnosti na výrobu a výstavbu nízkoenergetických a pasívnych budov na výstavách Coneco v Bratislave a DomExpo v Nitre. Celkový koncept vychádza z jednoduchosti "modulového" systému kontajnerov ktoré sa môžu ľubovoľne kombinovať podľa plochy a účelu tej ktorej výstavy. Výstavný stánok tak poskytuje dostatok priestoru pre prezentáciu ako aj pre osobné jednania s klientami."

 

Príprava na výstavy a prezentáciu projektu  "Puzzle domy" 

"článok nájdete tu: www.asb.sk/nizkoenergeticky-rodinny-dom-v-podobe-puzzle . Prezentácia projektu v rámci výstav: Coneco v termíne 10. - 12. 4. 2013 v Bratislave a DomExpo v termíne 19. - 21. 4. 2013 v Nitre.  Prezentácia nášho ateliéru a projektu puzzle domov v cykle "Svet podľa ForDom" 12. 4. 2013 o 15.00 (Coneco) a 20. 4. 2013 o 15.00 (DomExpo). Tešíme sa na Vás...."

 

Realizácia rekonštrukcie 2i. bytu v Brezne VI.

"Momentálne je projekt vo fáze kedy vyberáme svietidlá, ostatný nábytok a bytové doplnky vrátane bytového textilu...... fotky z finále dodáme čo najskôr"

 

Realizácia rekonštrukcie 2i. bytu v Brezne IV.

"Pôvodná dispozícia velkorysého 2 izbového bytu jednoduchými zásahmi získala na kvalite bývania pre mladú rodinu. Celý zámer sa nesie v duchu jednoduchosti a elegancie. Postupne budeme pridávať fotky z realizácie."

 

Realizácia rekonštrukcie 2i. bytu v Brezne III.

"Pôvodná dispozícia velkorysého 2 izbového bytu jednoduchými zásahmi získala na kvalite bývania pre mladú rodinu. Celý zámer sa nesie v duchu jednoduchosti a elegancie. Postupne budeme pridávať fotky z realizácie."

 

Realizácia rekonštrukcie 2i. bytu v Brezne I.

"Pôvodná dispozícia velkorysého 2 izbového bytu jednoduchými zásahmi získala na kvalite bývania pre mladú rodinu. Celý zámer sa nesie v duchu jednoduchosti a elegancie. Postupne budeme pridávať fotky z realizácie."

 

 

Realizácia autorského mobiliáru do Banskej Bystrice 

" Art One Stolárstvo na základe návrhu od nášho ateliéru, zrealizoval knižnicu do bytu v Banskej Bystrici. Jedná sa o hravú a dynamickú štruktúru, ktorej obsah - knihy sú schované za bezpečnostným sklom v posuvných rámoch . Viac fotiek nájdete na FB   http://www.facebook.com/Kubis.Kupec.Architects"

 

     

Predstavenie Projektu Puzzle Dom na výstavách Coneco a Dom Expo

"FORDOM a KUBIS KUPEC ARCHITEKTI predstavuje CENOVO VÝHODNÝ koncept NÍZKOENERGETICKÉHO rodinného domu. 

MODULOVÝ systém skladby je VARIOVATELNÝ a ponúka MNOHOTVÁRNY návrh, ktorý vie zaujat MODERNOU architektúrou, a

pritom je stále ELEGANTNÝ.bJEDNODUCHÝ systém ponúka ÚCELNÚ dispozíciu ako PRÍZEMNÉHO, tak aj POSCHODOVÉHO

domu. Pri akejkolvek variante je RÝCHLO A KVALITNE zhotovený... pre viec info http://www.mojfordom.sk/ alebo si pozrite video 

 

   

Montáž interiéru Čierna Voda III

" Kompletná montáž nábytku do ateliérového bytu v Čiernej Viod na základe návrhu od nás............... výroba a montáž je celá v réžii Art One stolárstvo a Stolárstvo Pavol Kupec. Nýbytok je skompletizovaný, ešte chýbajú finálne úpravy elektra a SDK a potom zverejníme hotový vyladený interiér.........."

 

   

Montáž interiéru Čierna Voda II

" Kompletná montáž nábytku do ateliérového bytu v Čiernej Viod na základe návrhu od nás............... výroba a montáž je celá v réžii Art One stolárstvo a Stolárstvo Pavol Kupec. Posúvame sa ďalej.... ."

 

      

Riešenie zariadenia nášho ateliéru

" Dospeli sme k nasledovnemu riešeniu,..................................................................................................................................................................................................................... ."

 

       

Montáž interiéru Čierna Voda

" Kompletná montáž nábytku do ateliérového bytu v Čiernej Viod na základe návrhu od nás............... montáž je kompletne v réžii Art One stolárstvo a Stolárstvo Pavol Kupec. Celý koncept je ladený do neutrálnych farieb a kompaktnosti. Jednoliaty alabastrový tón bude neskor doplnený o fialové akcenty a doplnky..... ."

 

   

Tvorba autorského mobiliáru do Banskej Bystrice

" Náš ateliér spoločne s Art One Stolárstvo, pracuje na návrhu knižnice do bytu v Banskej Bystrici. Jedná sa o hravú a dynamickú štruktúru, ktorej obsah - knihy sú schované za bezpečnostným sklom v posuvných rámoch ."

 

 

   

Projekt RD v Kozárovciach (B1)

" Dom situovaný na úzkom 14 m  širokom pozemku je navrhnutý ako prelínanie dvoch jednoduchých hmôt, ktoré jasne diferencujú nočnú a dennú časť nového rodinného domu typu bungalov a zároveň jeho novým užívateľom poskytnú dostatok svetla...."

 

   

Tvorba a spolupráca na vianočnom darčeku pre detičky v materskej škôlke v Brezne

" Náš ateliér spoločne s Art One Stolárstvo, ktoré zabezpečilo výrobu a materiál daroval materskej škôlke v Brezne niekoľko autorských drevených hračiek............ aby mali detičky ešte krajšie Vianoce........."

 

   

Projekt RD v Devínskej Novej Vsi (ID)

" Dom vo svahu ako prelínanie dvoch kvádrov, v jednoduchej forme, k danému objektu pribudnú ešte dvojgaráž v dolnej časti pozemku a terasovanie záhrady spoločne s využitím priestoru nad dvojgaréžou. objekt vzniká ako prístavba existujúceho objektu"

 

   

Projekt interiéru RD v Mosonmagyaróvár

" Návrh prvej z izieb rodinného domu v Mosonmagyaróvár, ktorý je celý koncipovaný do elegantného štýlu Haute couture. Honosnosť a kvalita v ponímaní ľahkosti a elegancie sa prelína v tomto projekte interiéru rodinného domu"

 

   

Projekt a realizácia Polyfuknčného centra v obci Marianka

" Polyfunkčný objekt pozostáva zo spojenia dvoch hmôt, ktoré sú objemovo a materiálovo odlíšené, ale tvoria jeden funkčný celok. Použitie dvoch kontrastných materiálov, svetlej silikátovej omietky a antracitových cementových cembrit dosiek umožnilo diferencovať objekt. Svetlá vystupujúca dynamická hmota v sebe skrýva viacero funkcií pre rezidentov i pre hostí. Tvrdá cementovo šedá hmota menšieho objemu vytvára "podnož" ukrývajúcu prevažne občiansku vybavenosť. 

Objekt je dvojpodlažný, pričom Prízemie. je z časti umiestnené pod úrovňou upraveného terénu. Dynamická hmota 2.NP a Podkrovia. má na západnej strane väčšinu presklených  plôch umožňujúce nie len tepelné zisky, ale aj pôsobivý výhľad na okolie a samotnú obec. Strecha je riešená opláštením s falcovaného plechu a skrytými za atikovými žľabmi. 

Premostenie medzi novým objektom a existujúcou budovou OÚ je riešené ako systém spriahnutých nosníkov so skleným opláštením a aditívnou vrstvou cembrit dosiek, ktorá podtrhuje výrazové stvárnenie podnože objektu na prízemí."

 

   

Projekt a realizácia rodinný dom, Borinka pokračovanie

" Realizácia rodinného domu v Borinke sa nachádza vo fáze realizácie hornej drevostavby. Boli vykonané terénne úpravy, objekt bol pripravený na prezimovanie a čaká už len na uzatvorenie objektu pomocou okien a dverí od externého dodávateľa. Realizátorom drevostavby je firma ForDom."

 

   

Projekt a realizácia rodinný dom, Borinka

"Kompletná projektová dokumentácia, s vybavením stavebného povolenia a zabezpečením všetkých potrebných profesíí. Kompletná realizácia celej stavby na kľúč. Projekt sa momentálne nachádza v štádiu dokončovania spodnej stavby"

 

   

Projekt a realizácia záhrady, Miloslavov

"Projektová dokumentácia zahŕňajúca architektonickú štúdiu, realizačný projekt pre drobné stavby (altán, drevené terasy, jazierko) spolu s ich vizualizovaním. V realizačnej fáze bola uskutočnená pokládka trávnika so zavlažovaním, výsadba rastlín a drevín, terénne prace, výkopy a zakladanie jazierka spolu s časťou pre plávanie a stavba dreveného altánku s drevenou terasou a mostíkom cez jazierko. Projekt sa nachádza v štádiu dokončovacích prác"

 

   

Kubis Kupec Architekti

Architektonický ateliér Kubiš Kupec Architekti založili architekti Daniel Kubiš (1984, FA STU Bratislava 2010), a Pavol Kupec (1984, FA STU Bratislava 2008, FA CVUT Praha 2011) v Bratislave, bezprostredne po ukončení svojho vysokoškolského štúdia.  Vo svojej tvorbe preferujeme inovatívne ,  jednoduché a účelné riešenia.  Zameriavame sa na  tvorbu  autorských  projektov   rodinných domov,  interiérov,  občianskych stavieb,  urbanistických celkov  a  záhrad.   Akékoľvek zadanie je pre nás výzvou na  hľadanie a nachádzanie tých správnych a estetických riešení pre Vás a Váš domov.............."

 

 

 

PrílohaVeľkosť
interier-bratislava-c11.jpg684.5 KB

KONTAKT

Ateliér Bratislava
Ing. arch. Daniel Kubiš
+421 904 574 438

Ateliér Brezno
Ing. arch. Pavol Kupec
+421 903 761 892

Napíšte nám

Ak vás zaujali naše projekty kliknite sem