Realizácia terasy a záhrady v Hájskom

"Na konci augusta sme pracovali a vytvorili malú odychovú terasu pre rodinu v Hájskom................. Posedenie v tieni stromov si počas nasledujúcich slnečných jesenných dní určite uživali.............. "

      

Realizácia showroomu Terás a záhrad v Stupave

"Od konca septembra postupne pracujeme na vytvorení prezentačnej záhrady s terasou na ktorú sa môžete pozrieť a doslovne si na ňu siahnuť..... dokončenie začiatkom budúceho roka.... otvorenie na jar..........."

 

      

Projekt a relizácia drevených terás, záhradných stavieb a íných záhradných prvkov

"Ako novinku našim klientom ponúkame projekt a relizáciu drevených terás a záhradných stavieb na kľúč. Na výber je veľkémnožstvo domácich i exotických drevín vo viacerých triedach kvality a ceny. Spolupracujeme s etablovanými dodávateľmi z tuzemska i zahraničia a s montážnimy firmami , ktoré majú za sebou mnoho kvalitných realizácií. Prídte sa sami presvedčiť do nášho pripravovaného showroomu terás a záhrad v Stupave."

 

 

        

Kubis Kupec Architekti

" Architektonický ateliér Kubiš Kupec Architekti založili architekti Daniel Kubiš (1984, FA STU Bratislava 2010), a Pavol Kupec (1984, FA STU Bratislava 2008, FA CVUT Praha 2011) v Bratislave, bezprostredne po ukončení svojho vysokoškolského štúdia.  Vo svojej tvorbe preferujeme inovatívne ,  jednoduché a účelné riešenia.  Zameriavame sa na  tvorbu  autorských  projektov   rodinných domov,  interiérov,  občianskych stavieb,  urbanistických celkov  a  záhrad.   Akékoľvek zadanie je pre nás výzvou na  hľadanie a nachádzanie tých správnych a estetických riešení pre Vás a Váš domov.............."

KONTAKT

Ateliér Bratislava
Ing. arch. Daniel Kubiš
+421 904 574 438

Ateliér Brezno
Ing. arch. Pavol Kupec
+421 903 761 892

Napíšte nám

Ak vás zaujali naše projekty kliknite sem