Návrh a realizácia interiéru Hamuliakovo 2012-2013

"Vytvorenie oddychovej a pracovnej zóny rozčlenením priestoru pomocou knižnice ako deliaceho prvku a zjednotenie celého interiéru za pomoci farebných tónov a materiálov......"

 

Publikovanie článku o nízkoenergetických "puzzle domoch" na portáli www.asb.sk

"Článok nájdete tu: www.asb.sk/nizkoenergeticky-rodinny-dom-v-podobe-puzzle . Prezentácia projektu v rámci výstav: Coneco v termíne 10. - 12. 4. 2013 v Bratislave a DomExpo v termíne 19. - 21. 4. 2013 v Nitre.  Prezentácia nášho ateliéru a projektu puzzle domov v cykle "Svet podľa ForDom" 12. 4. 2013 o 15.00 (Coneco) a 20. 4. 2013 o 15.00 (DomExpo). Tešíme sa na Vás...."

 

Predstavenie návrhu a realizácie "Wellness v pohodlí Vášho domova"

uverejnenie článku o jednej z našich relaizácií na portáli asb.sk...........

http://www.asb.sk/architektura/interier/wellness-v-pohodli-domova-6579.html

 

     

Predstavenie Projektu Puzzle Dom na výstavách Coneco a Dom Expo

"FORDOM a KUBIS KUPEC ARCHITEKTI predstavuje CENOVO VÝHODNÝ koncept NÍZKOENERGETICKÉHO rodinného domu. 

MODULOVÝ systém skladby je VARIOVATELNÝ a ponúka MNOHOTVÁRNY návrh, ktorý vie zaujat MODERNOU architektúrou, a

pritom je stále ELEGANTNÝ.bJEDNODUCHÝ systém ponúka ÚCELNÚ dispozíciu ako PRÍZEMNÉHO, tak aj POSCHODOVÉHO

domu. Pri akejkolvek variante je RÝCHLO A KVALITNE zhotovený... pre viec info http://www.mojfordom.sk/ alebo si pozrite video 
 
 

   

Montáž interiéru Čierna Voda III

" Kompletná montáž nábytku do ateliérového bytu v Čiernej Viod na základe návrhu od nás............... výroba a montáž je celá v réžii Art One stolárstvo a Stolárstvo Pavol Kupec. Nýbytok je skompletizovaný, ešte chýbajú finálne úpravy elektra a SDK a potom zverejníme hotový vyladený interiér.........."

 

    

Tvorba autorského mobiliáru do Banskej Bystrice

" Náš ateliér spoločne s Art One Stolárstvo, pracuje na návrhu knižnice do bytu v Banskej Bystrici. Jedná sa o hravú a dynamickú štruktúru, ktorej obsah - knihy sú schované za bezpečnostným sklom v posuvných rámoch ."

 

      

PF 2012

" Krásne a štastlivé prežiti najkrajších dní starého roku a veľa úspechov v roku nadchádzajúcom Vám praje architektonický ateliér Kubiš Kupec Architekti............................

 

    

Tvorba a spolupráca na vianočnom darčeku pre detičky v materskej škôlke v Brezne

" Náš ateliér spoločne s Art One Stolárstvo, ktoré zabezpečilo výrobu a materiál daroval materskej škôlke v Brezne niekoľko autorských drevených hračiek

...... aby mali detičky ešte krajšie Vianoce........."

 

    

Tvorba a výber portrétových fotografií pre naše maličkosti :)

" Pozrite si prosím pár záberov zachytených  Ing. arch. Danielom Marinicom, v ukrutnej zime pod "Starým mostom" a v "Cvernovke" "

 

    

Tvorba a výber propagačných plagátov pre Kubiš Kupec Architekti

" Pozrite si prosím dva návrhy plagátov pre náš ateliér. AK sa Vám niektorý zapáči dajte nám vedieť prostredníctvom mailu alebo pripravovanej fb stránky"

 

      

Hotel Central_Interior concept

"Posledná účasť na súťaži na interiér a zariadenie hotelových izieb, konferenčných miestnosti, recepcie a lobby baru pre Hotel Central. Projekt vznikol ako súčasť spolupráce s atelérom A.M. architects"

 

 

       

Kubis Kupec Architekti

" Architektonický ateliér Kubiš Kupec Architekti založili architekti Daniel Kubiš (1984, FA STU Bratislava 2010), a Pavol Kupec (1984, FA STU Bratislava 2008, FA CVUT Praha 2011) v Bratislave, bezprostredne po ukončení svojho vysokoškolského štúdia.  Vo svojej tvorbe preferujeme inovatívne ,  jednoduché a účelné riešenia.  Zameriavame sa na  tvorbu  autorských  projektov   rodinných domov,  interiérov,  občianskych stavieb,  urbanistických celkov  a  záhrad.   Akékoľvek zadanie je pre nás výzvou na  hľadanie a nachádzanie tých správnych a estetických riešení pre Vás a Váš domov.............."

 

 

 

KONTAKT

Ateliér Bratislava
Ing. arch. Daniel Kubiš
+421 904 574 438

Ateliér Brezno
Ing. arch. Pavol Kupec
+421 903 761 892

Napíšte nám

Ak vás zaujali naše projekty kliknite sem